Extol HDD 1050 C

vrtačka s příklepem, 1050W Velmi výkonná dvourychlostní příklepová vrtačka s velmi kvalitními ložisky a převody pro profesionální použití a dlouhodobou zátěž. -...
2 765 Kč

Skladem • 1 varianta75 Kč90 % • 10 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 1 591 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč88 % • 16 317 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 486 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 4 644 recenzíDalší informace

Druh sklíčidla
rychloupínací
Zpětný chod

• , zakoupeno v Expert.cz

• Za necelé dvě tisícovky vrtačka pro průmyslové používání.
    • Oproti konkurenci těžká.
  • , zakoupeno v EVA.cz

• přesně takovou jsem chtěla

Já jsem sní spokojená,ale nerada bych to zakřikla a vychvalovala jí když ji mám krátkou dobu.Ale co jsem ji zkusila a potřebovala vyvrtat,tak super a určitě ji doporučím dalším znamým.

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• výkon, funkce, cena
    • Nemá kufr! Výrobce vyrábí tuto vrtačku jako profi a dodává ji bez kufru? Provedení plastů u hran je "nečisté" plné malých odstřepů,ale to bych za tuhle cenu nehrotil.

Je brzo ji hodnotit, ale zatím maká.

Typ vrtačky
Druh sklíčidla
rychloupínací
Zpětný chod

vrtačka s příklepem, 1050W

- celokovové rychloupínací sklíčidlo se zámkem Click-lock

- dvourychlostní převodovka umožní přepnout na nižší otáčky a tím dosáhnout většího kroutícího momentu pro vykružování větších otvorů, míchání, tvrdé materiály atd.

Technické parametry:

napětí/frekvence: 230V/50Hz

příkon: 1050W

otáčky: 0-1100/min,  0-2800/min.

počet příklepů: 0-11000/min.,  0-27000/min.

sklíčidlo:  kovové s Click-lokem

L/P chod: ano

průměr vrtáků: 1,5-13mm

max. vrtání do dřeva: 30mm

max. vrtání do zdiva 16mm

max. vrtání do oceli: 13mm

hmotnost: 3,5kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 5 245 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 3 305 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Expert.cz

• Za necelé dvě tisícovky vrtačka pro průmyslové používání.
    • Oproti konkurenci těžká.

• cena +kvalita,jsem spokojen doporučuji
    • ,jinak nic

chtěl sem odskoušet značku a kvalitu výrobce

• , zakoupeno v EVA.cz

• přesně takovou jsem chtěla

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 5 245 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 3 305 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma95 % • 2 659 recenzíDalší informace

• Je dodávaná v kufru, nemá otřepy, jak udává jedna z recenzí. Je to poloprofesionální výkonná vrtačka

Pro domácí práce a poloprofi lze doporučit

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• výkon, funkce, cena

Je brzo ji hodnotit, ale zatím maká.

• , zakoupeno v ORIGINAL KOMPRESOR

• velmi příjemná cena dobře se s ní pracuje
    • masivní
    • víceůčelová
    • nenašli jsme žádné mínus

za peníze které jsme do tohoto výrobku vložili se nám vyplatiil
    uděláte práci kterou potřebujete doporučit-určitě ano