Metabo SBE 601

Vrtačka příklepová Metabo SBE 601 - mobilní dílna Popis: Nástupce tolik známé SBE 561, nyní s ještě větším výkonem a navíc 65 dílna sada příslušenství a to vše v jednom...
3 121 Kč

1.7 kg
Druh sklíčidla
rychloupínací

• Za nabízenou cenu komfortně vybavený kufřík
    • Trochu mne zamrzelo, že nabízený set byl vyroben v Číně, což je běžná praxe, i když jsou k mání i originály vyrobené v Německu.
    • Možná i proto byla ta cena nižší, i když za nepatrně vyšší se dá pořidít i ten originál. Příště si to už dám do poznámky.

Zatím spokojenost, snad kvalita bude odpovídat značce

• , zakoupeno v nářadí profi.cz

• spolehlivost a účelnost

Jedná se o výrobek, který splnil moje požadavky, které jsem si položil před nákupem. Proto jsem přesvědčen, že v oblasti hobby ( pro tento účel jsem ho zakoupil) uspokojí plně svojí funkcí a vybavením další případné zájemce. Nezanedbatelná je též výhodná cena.
    Pro výše uvedené zhodnocení doporučuji koupit tento výrobek.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Kufr s bohatým příslušenstvím
    • Rychloupínací sklíčidlo
    • zatím jsem nenašel

Ideální vrtačka na chatu.

Typ vrtačky
Druh sklíčidla
rychloupínací

Vrtačka příklepová Metabo SBE 601 - mobilní dílna

Popis:

Nástupce tolik známé SBE 561, nyní s ještě větším výkonem a navíc 65 dílna sada příslušenství a to vše v jednom kufru.

Málá a kompaktní jednorychlostní příklepová vrtačka.

Přednastavení otáček na spínači.

Robustní rychloupínací kovové sklíčidlo.

Silný výkon příklepového mechanismu.

Dlouhá životnost motoru.

Levý/pravý chod.

Ergonomicky tvarovaný kryt s velkým spínačem.

Pro delší pracovní nasazení je kryt částečně pogumován.

Automatické vypnutí opotřebení uhlíků.

Dodáváno v kufru s přídavnou rukojeťí a hloubkovým dorazem.

Technické informace:

• Příkon stroje: 600 W
  • Počet otáček: 2.800 /min.
  • Max. počet úderů: 50.000 /min.
  • Max. moment: 11 Nm

• Za nabízenou cenu komfortně vybavený kufřík

Zatím spokojenost, snad kvalita bude odpovídat značce

• , zakoupeno v nářadí profi.cz

• spolehlivost a účelnost

Pro výše uvedené zhodnocení doporučuji koupit tento výrobek.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Kufr s bohatým příslušenstvím
    • Rychloupínací sklíčidlo
    • zatím jsem nenašel

Ideální vrtačka na chatu.

• lehká, výkon,
    • zatím nic

dobrý výrobek za slušnou cenu

• tichý chod
    • kvalitní příslušenství
    • přesnost vrtání

kvalitní značka a kovové převody s přesností a tichostí

kvalita za rozumnou cenu

• , zakoupeno v Svět nářadí

• velke prislušenstvo v jednom kufriku
    • slabši vykon

idealny darček domacemu majstrovi,
    doporučujem na menšíe prace

• , zakoupeno v Svět nářadí

• solidní cena a bohaté příslušenství
    • nemám výhrady

dobrá vrtačka pro kutily...

• Lehká
    • Hůře se vytahují jednotlivé vrtáky.

1. Cena
    2. Horší dotažení vrtáků do hlavy vrtáků
    3. Dobře
    4. Doporučil
    5. Je to adekvátní cena v poměru cena- produkt
    6. Na lepší popis samotného produktu (výkon, otáčky, apod.)

super