Black & Decker CD714CREW2

• Vrtání do dřeva (mm): 25
  • Vrtání do oceli (mm): 13
  • Vrtání do zdiva/betonu (mm): 13
  • Přenosné balení: ANO

Tato ruční vrtačka s příklepem má dostatečný výkon 710 W pro provádění většiny kutilských prací v domácnosti. Ideální pro vrtání do různých materiálů jako jsou dřevo, kovy, plasty a zdivo.

Výhody:

• Vysoce kvalitní rychloupínací sklíčidlo 13 mm.
  • Plynule nastavitelné otáčky nabízí lepší ovladatelnost a jsou vhodné pro šroubování.
  • Druhá rukojeť poskytuje lepší ovladatelnost.
  • Zajišťovací tlačítko zvyšuje komfort obsluhy.
  • Komfortní a moderní design.
  • Funkce příklepu zajišťuje vrtání i do zdiva.
  • Plynulá regulace otáček nabízí lepší ovladatelnost a umožňují použití nářadí při šroubování.
  • Příklepové vrtání je vhodné pro vrtání do zdiva.
  • Přídavná rukojeť zdokonaluje ovládání vrtačky.
  • Zajišťovací tlačítko zvyšuje komfort obsluhy.
  • Komfortní a moderní design.

Technické parametry:

• Šířka (cm): 32.50
  • Hloubka (cm): 10.00
  • EAN: 5035048312643
  • Záruční doba: 24 měsíců

Příklepová vrtačka Black&Decker CD714CREW2 s příkonem 710 W a rychloupínacím sklíčidlem o max. průměru 13 mm.

• Toto je unboxingové video, takže v ňom uvidíte, čo všetko sa nachádza v balení.

Zobrazit video recenzi

zatim nerozbaleno je to darek

• podobnou vrtačku mám již 5let k plné spokojenosti

spokojenost

• zboží došlo nepoškozené
    • řádně zabalené
    • ohledně dodaného nářadí tj. vrtáků atd. mohu uvést, že mě překvapilo - dosti stejných vrtáků průměrů jak do dřeva, železa i zdiva

Ze zásilkou jsem spokojen až na uvedený nedostatek
    jinak doporučuji nákup ostatním zájemcům
    rychlé dodání a výhodné ceny

• , zakoupeno v KASA.cz

produkt jsem ještě nevyzkoušel

• výkon
    • kvalita
    • dodávané příslušenství

Od této značky jsem měl taky vrtačku, která sloužila 10 let a nadále jsem s touto velice spokojen, udělá co má. Mám více nářadí od této značky a jsem spokojen.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Dobrá do ruky
    • Nepříliš kvalitní příslušenství

Za tu cenu dobrá vrtačka

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• za tu cenu uplne super

maximalna pokojenost, zatim robi to, co ma

• , zakoupeno v MALL.CZ

• dostačující výkon, plně funkční elektronická regulace otáček velmi příjemná pro šroubování. Oceňuji doplňky.

Myslím si, že je to skvělá kombinace ceny, výkonu a doplňků.
    Po týdnu intezivního užívání jsem spokojen a nenašel jsem zápor.Doporučuji.