Bosch PBD 40 0.603.B07.000

TOP 5 v kategorii Vrtačky

Bosch PBD 40 0.603.B07.000

Produkt roku 2023 - Top v kategorii
Stolní vrtačka PBD 40 si poradí i s náročnými úkoly. Je vybavena digitálním displejem, rychloupínací svorkou pro zajištění kulatých obrobků a dvoustupňovou převodovkou...
6 785 Kč

Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč1 987 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 858 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč97 % • 53 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč100 % • 1 738 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 2 560 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 168 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchodu99 Kč99 % • 681 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma93 % • 6 116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 176 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč12 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma91 % • 7 314 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma98 % • 4 731 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč97 % • 1 064 recenzíDalší informace

Stolní vrtačka PBD 40 představuje ideální způsob, jak odvést ještě preciznější a efektivnější práci, a to nejen na dřevě, ale i na kovu a hliníku! Vrtačka se pyšní rychloupínací svorkou, která spolehlivě zajistí i kulaté obrobky. Ve spojení s LCD displejem, na kterém můžete sledovat a kontrolovat hloubku a rychlost vrtání, vám zajistí skutečně vysokou přesnost. Rychloupínací sklíčidlo zase dotáhne vrtáky za vás, abyste se nemuseli při úkolu vůbec ničím zdržovat. Vrtačka je také vybavena dvoustupňovou převodovkou, LED světlem, laserem a elektronikou Bosch.

Široké využití

Usnadněte a zpříjemněte si práci pomocí stolní vrtačky PBD 40. Díky otočnému regulátoru otáček, rychloupínací svorce pro zajištění i kulatých obrobků a rychloupínacímu sklíčidlu dosáhnete nejen ještě lepší přesnosti a preciznosti, ale i nebývalého pracovního komfortu.

Typ vrtačky
rychloupínací
Zpětný chod

• , zakoupeno v CCB Stores

• Laser, osvětlení, digitální ukazatel otáček a hloubkly vrtání
    • V upínáku pro nastavení základní výšky je vůle, je problematické nastavit výšku, možná problém konkrítního kusu
    • Ovládání kolem je méně ergonomické než klasické páky, Někomu mlže vadit menší maximální zdvih (cca 9cm)

Vybíral jsem podle recenzí, ceny a značky, vyšel mi tento produkt. Funguje dobře, až na drobnosti viz výše.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že se Vám naše stolní vrtačka Bosch PBD 40 líbí.
    Ohledně nastavení výšky v upínáku doporučujeme kontaktovat naši technickou podporu pro konzultaci.

• , zakoupeno v Alza.cz

Pro mne zcela funkční.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch PBD 40 líbí a že jste s ním spokojen.

• Spokojenost

Produkt roku 2022 - Top v kategorii
Produkt roku 2021 - Top v kategorii
Produkt roku 2018 - Top v kategorii

Digitální displej

Mějte během celého procesu svou práci zcela pod kontrolou. Vrtačka je vybavena digitálním displejem, který zobrazí rychlost a hloubku vrtání, takže bude všechno probíhat přesně tak, jak zrovna potřebujete.

Digitální displej

Vysoká upínací síla

Jednou z hlavních předností a inovativních aspektů této stolní vrtačky je také rychloupínací sklíčidlo. Díky němu se nemusíte zdržovat utahováním vrtáků nebo jejich seřizováním. Díky této funkci je také po celou dobu udržována vysoká upínací síla, a to i při těch velmi náročných úkolech.

Vysoká upínací síla

Vysoká přesnost

Se stolní vrtačkou PBD 40 nemusíte dělat žádný kompromis. Dvojstupňová převodovka zajišťuje dokonalé spojení mezi vysokým výkonem a vysokými otáčkami, takže každý projekt zaručeně dopadne na jedničku.

Vysoká přesnost

Ideální i na kov

Stolní vrtačka PBD 40 je díky svým pokročilým vlastnostem vhodná pro práci se spoustou materiálů. Vedle dřeva jde také o kov nebo hliník. Ani oblý povrch nedělá vrtačce žádný problém, protože díky rychloupínací svorce budete mít naprostou kontrolu nad jakýmkoliv materiálem jakéhokoliv tvaru.

Ideální i na kov

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka85 Kč97 % • 15 856 recenzíDalší informace

Ať už modelář, mechanik nebo elektrikář, tato inovativní a přesná stolní vrtačka patří do každé garáže

Užívejte si snadné a pohodlné vrtání s přesnými výsledky

Vlastnosti hlavního výrobku:

• Digitální systém pro snadný přehled o rychlosti a hloubce vrtání
  • Rychloupínací svorka zajistí i kulaté obrobky pro přesnost při vrtání
  • Přesné rychloupínací sklíčidlo automaticky dotahuje vrtáky
  • Dvoustupňová převodovka: vysoký výkon při prvním stupni a vysoká rychlost při druhém stupni
  • Jednoduše přizpůsobte rychlost danému materiálu pomocí Bosch Electronic a dosahujte lepších výsledků

Stolní vrtačka PBD 40 nabízí dokonalou kombinaci přesnosti a pohodlí. Sledujte rychlost vrtání a hloubku na digitálním displeji či otáčejte regulátorem níže pro plynulé nastavení otáček. Vrtačka je vybavena rychloupínací svorkou pro zajištění i kulatých obrobků a přesným rychloupínacím sklíčidlem, které automaticky dotahuje vrtáky pro ještě větší pohodlí. Pyšní se dvoustupňovou převodovkou, jejíž první stupeň zajišťuje vysoký výkon a druhý stupeň zase vysoké otáčky pro perfektní přizpůsobení materiálu. Ideální pro použití na široké škále prací se dřevem, kovem a hliníkem. Je vybavena LED světlem, laserem, elektronikou Bosch, velkým pracovním podstavcem a bočním dorazem.

Technické údaje:

Rozměry základové desky - šířka [mm]  330
Rozměry základové desky - hloubka [mm]  350
Rozměry základové desky - výška [mm]  30

Rozsah dodávky:

Boční doraz (1 600 A00 0UA)
Rychloupínací spona (1 600 A00 0TT)

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CCB Stores

• Laser, osvětlení, digitální ukazatel otáček a hloubkly vrtání

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že se Vám naše stolní vrtačka Bosch PBD 40 líbí.

• , zakoupeno v Alza.cz

Pro mne zcela funkční.

• Spokojenost
    • Zatím nic

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

• Poměrně velká vůle unašeče hlavy

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch PBD 40 líbí. Máte-li technické problémy, prosíme obraťte se na servis, kde Vám rádi pomůžou.

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

• Plynulá regulace otáček se zpětnou vazbou
    • Lehce přenosná
    • Digitální odměřování hloubky vrtání
    • Osvětlení
    • Velká hloubka vrtání - chod 93 mm
    • Při přestavování výšky se nezmění osa vrtání, takže lze vrtat hlubší díru než je chod vrtačky
    • Sklíčidlo až od 1.5 mm
    • Nekvalitní ložiska způsobují celkem velkou vůli ve vřetenu

Největším problémem jsou ložiska s příliš velkou vůlí. Vrtačku jsem si koupil, přestože jsem o tomto problému věděl. Ložiska vyměním za kvalitní, tak jak to udělali už mnozí a vrtačka bude pro moje potřeby naprosto dostačující. Je škoda, že sklíčidlo jde od 1.5 mm - jinak je to kvalitní sklíčidlo - takže na malé vrtáky se je třeba pořídit malé sklíčidlo, které upnete do tohoto. To kolo je také nezvyk, lepší by byl turniket, ale ten se dá také sehnat nebo udělat na kole úpravu.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám Bosch PBD 40 líbí a že Vám vyhovuje.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Vše funguje jak má, laser je na středu, není hlučná jak uvádí některé recenze na netu. Pro domácí dílnu ideál.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch PBD 40 a že jste spokojen.
    Váš tým elektrického nářadí Bosc

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

vyšší cena , ale kvalitní

• Led podsvícení
    • laser
    • skvělé nastavení otáček
    • Digitální přesné počítadlo hloubky posunu s možností nulování včetně mechanicky nastavitelného dorazu
    • Skvěle čitelný podsvícený display
    • Dobrá hmotnost na přenášení a zároveň né malá kvůli stabilitě
    • dobré skličidlo
    • Snadno nastavitelná vrtací výška
    • Parádní rychloupínací sverka
    • Možnost nouzového zastaveni
    • Vyšší hlučnost oproti řemenovým vrtačkám ale není to tak zlé
    • špatně zvolené ložisko sklíčidla tím pádem má lehkou vůli ale v hobby a polo profi použití to ani nepoznáte
    • kvůli zvoleným lehkým materiálům oproti litině je jakoby měkčí - má tendenci při velkém tlaku se nepatrně prohýbat
    • na hobby by mohla být adekvátní tak o 1000,- - 1500,- nižší cena

Dlouho jsem váhal jakou menší stolní vrtačku do své garáže na občasné vrtání. Původně jsem uvažoval o Einhell tc-bd 450. Údajně je stabilnější pevnější a přesnější. Nakonec nemůžu posoudit ale zde vyhrálo snadné nastavení otáček. Mobilita. Přesný digitální hloubkoměr. Velký výkon a kompaktní rozměr.
    Naprosto skvělé a rychlé ja nastavení výšky vrtání včetně rychloupínáku.
    Dokonce i kolo “volant” místo páky je fajn.
    Pro hobíky do dílny/garáže naprosto vyhovující stroj i když za dost velkou cenu.

• Rychloupínací sklíčidlo
    • regulace otáček + tabulka na vrtačce jaké otáčky použít
    • digitální hloubkoměr

Zatím mám vrtačku krátce, ale první dojmy jsou dobré.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Provedení se zdá být docela kvalitní, výhrada je jen k absenci zpětného chodu a pak že drážky pro upevnění například strojního svěráku by mohly být o něco dále od sebe, aby bylo na výběr více typů svěráků. Jinak doporučuji.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši podrobnou recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem s naším zbožím pro hobby dílnu spokojen. Pokud potřebujete výkonnější stroje, prosím podívejte se na naši Profi modrou řadu značky Bosch.