Metabo SBE 730

kryt převodu z tlakového hliníkového odlitku dvourychlostní převodovka robustní motor Metabo Marathon ochranná mřížka vinutí Metabo ochranný kloub kabelu...
2 990 Kč

3 kg
Druh sklíčidla
rychloupínací

• , zakoupeno v Nářadí-Vítek

• Po zkušenosti s předchozí vrtačkou věřím ve stejnou perfektnost a spolehlivost

Používám vrtačky Metabo téměř 40 let. Toto je moje třetí, přestože se ukázalo, že ta předchozí po sletování vnitřního spoje opět chodí skvěle. Mám teď dvě. Ta nová je silnější o 250 W.

• Kvalitní provedení
    • Nějaké mouchy by se našli

• , zakoupeno v PROFES

• Zatím použito do vrtání dřeva a betonové armatury, kdy to bylo s novými vrtáky od Narexu a Irwinu, tak mi to přišlo, jak když ta vrtačka vrtá máslo, snadné, rychlé a bezproblémové vrtání.
    • Žádný.

Perfektní výrobek, což se dá u Metaba předpokládat.

Typ vrtačky

• Kvalitní provedení
    • Nějaké mouchy by se našli

• , zakoupeno v PROFES

• Žádný.

Perfektní výrobek, což se dá u Metaba předpokládat.

• Dobrý motor
    • Nefunkční sklíčidlo, máme doma dvě (čert ví, proč otec kupoval druhou, když u té první byly problémy) a u jedné jsme již sklíčidlo vyměnily za starý typ (s kličkou), druhá se nedá používat na příklep, protože se vrták během prvních několika vteřin vždy uvolní

Kvalitně provedený produkt, který se však kvůli špatně řešenému sklíčidlu nedá normálně používat...nekupovat!!!

• Rychlá reakce, dobrá cena

Maximální spokojenost

• , zakoupeno v NAKO

• Velmi kvalitní výrobek za výbornou cenu.

Snadno se používá. Dobrá značka. Doporučuji

• , zakoupeno v NAKO

• ddobrá kvalita za dobrou cenu, vrtal jsem s tím i panely průměr 10 a 14 a stále OK
    • trochu vyšší hmotnost oproti jednorychlostním, ale vždy je to něco za něco

Jedna z nejlepších značek na našem trhu pro kutrily a hobby použití za slušnou cenu

Funkčnost a praxe