Reklama

Procraft PS1350

Příklepová vrtačka Procraft PS1350 Příklepová vrtačka Procraft PS1350 je elektrický vrtný nástroj navržený pro vrtání a příklepové vrtání v různých materiálech včetně dřeva,...
1 381 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z procraft.cz

Nejlevnější nabídky (19)

Procraft PS1350

Procraft PS1350
1 381 Kč
Do obchodu
Procraft PS1350
Procraft PS1350
1 381 Kč
Procraft PS1350
Příklepová vrtačka Procraft PS1350 / PS1350
1 381 Kč
Příklepová vrtačka Procraft PS1350 / PS1350
Příklepová vrtačka Procraft PS1350M | PS1350M
1 381 Kč
Příklepová vrtačka Procraft PS1350M | PS1350M
Procraft PS1350
1 381 Kč
Procraft PS1350
Příklepová vrtačka Procraft PS1350M
Příklepová vrtačka Procraft PS1350M
Procraft příklepová vrtačka PS1350
1 500 Kč
Procraft příklepová vrtačka PS1350
Procraft PS1350M příklepová vrtačka
1 505 Kč
Do obchodu
Procraft PS1350M příklepová vrtačka
Příklepová vrtačka Procraft PS1350, průměr vrtáku 13mm
Příklepová vrtačka Procraft PS1350, průměr vrtáku 13mm
Příklepová vrtačka Procraft PS1350 | PS1350
1 552 Kč
Do obchodu
Příklepová vrtačka Procraft PS1350 | PS1350

Podobné produkty

Popis produktu

Příklepová vrtačka Procraft PS1350 Příklepová vrtačka Procraft PS1350 je elektrický vrtný nástroj navržený pro vrtání a příklepové vrtání v různých materiálech včetně dřeva,...

Parametry produktu

Výrobce
Typ vrtačky
s příklepem
Hmotnost
2.2 kg
Příklepové
ano

Parametry produktu

Výrobce
Typ vrtačky
s příklepem
Hmotnost
2.2 kg
Příklepové
ano

Popis produktu

Příklepová vrtačka Procraft PS1350

Příklepová vrtačka Procraft PS1350 je elektrický vrtný nástroj navržený pro vrtání a příklepové vrtání v různých materiálech včetně dřeva, betonu a kovu. Výkonný motor s příkonem 1050 W zajišťuje stabilní a spolehlivý provoz i při intenzivním zatížení, zatímco plynulá regulace otáček umožňuje přizpůsobit výkon konkrétnímu materiálu.

Funkce příklepu pomáhá při vrtání do tvrdších materiálů jako jsou cihly nebo beton, což zvyšuje efektivitu práce a snižuje čas potřebný pro dosažení požadované hloubky. Možnost reverzace směru otáčení je vhodná i pro povolování šroubů nebo výměnu vrtáků během práce.

Hlavní výhody

  • Výkonný elektromotor s příkonem 1050 W pro stabilní výkon
  • Plynulá regulace otáček až do 2950 /min pro přesné přizpůsobení materiálu
  • Funkce příklepu pro efektivní vrtání v tvrdých materiálech
  • Změna směru otáčení pro vrtání i povolování spojovacích prvků
  • Ergonomická konstrukce s přídavnou rukojetí pro lepší ovládání
  • Kompaktní rozměry vhodné do dílny i na stavbu

Technické parametry

  • Napětí: 220–230 V / 50 Hz
  • Příkon: 1050 W
  • Otáčky: 0–2950 /min
  • Funkce příklepu: ano
  • Typ sklíčidla: klasické na klíč
  • Maximální upínací průměr vrtáku: 13 mm
  • Vrtací výkon (doporučený): ocel 10 mm / dřevo 25 mm
  • Hmotnost: cca 2,2 kg

Využití

Příklepová vrtačka Procraft PS1350 je vhodná pro široké spektrum použití při domácích, dílenských i stavebních pracích, kde je zapotřebí vrtat otvory do měkkých i tvrdších materiálů. Kombinace regulace otáček a příklepové funkce umožňuje přesné a efektivní vrtání bez kompromisů ve výkonu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Procraft PS1350 - příklepová vrtačka
1 552 Kč
Procraft PS1350 - příklepová vrtačka
Procraft PS1350M příklepová vrtačka
1 505 Kč
Do obchodu
Procraft PS1350M příklepová vrtačka
Procraft PS1350
1 552 Kč
Do obchodu
Procraft PS1350

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.